آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

قالب مدیریت admin LTE-RTL

قالب مدیریت admin LTE-RTL

سلام وقت بخیر

امروزه با توجه به این که اکثر برنامه نویسان وب و نفراتی که سمت سرور کد میزنند درگیر مشکلاتی همچون طراحی قالب مدیریت و ریسپانسیو بودن آن و خیلی مشکلات هستند اما گاهی بودن یک پیش زمینه یا طرح اولیه این مشکل را حل و باعث تسریع در روند کاری می شود.

در این پست برای شما یک قالب مدیریت راست چین شده آماده کرده ایم. که هم نسخه فارسی و هم نسخه لاتین آن در این پک موجود می باشد اما باید توجه داشته باشید که هر دو این نسخه راست چین شده می باشند.


شما به راحتی می توانید از این قالب دربرنامه های تحت وب خود استفاده نمایید، البته اگر کمی خلاقیت چاشنی این پک نمایید بی شک قالب بی نظیری رو خواهید داشت که از این پس می توانید در تمامی پروژه های خود از آن به سهولت بهره ببرید. امیدوارم این قالب حداقل بعنوان پیش زمینه قالب مدیریت مورد توجه شما قرار گرفته باشد و توانسته باشید از آن ایده بگیرید.

در پایین سورس نوشته را نیز گذاشته ایم میتوانید نسخه لاتین این قالب را به همراه سورس کد دانلود نمایید (نسخه دمو لاتین هم دارد ) و درکنار نسخه فارسی که ما برایتان تدارک دیده ایم استفاده نمایید.

لازم به ذکر است این قالب دمو فارسی نداشته و حتما بایستی برای مشاهده کامل آن را دانلود نمایید. تنها چند اسکرین شات برایتان آماده شده است.

منبع این نوشته : http://almsaeedstudio.com - نسخه لاتین + دمو + سورس کد

گالری تصاویر مربوط به قالب مدیریت admin LTE-RTL

pic pic pic pic

حجم فایل: [ 8.06 MB ]
فرمت : zip
پسورد فایل : imitran.ir

مهران ایمانی هستم فارغ التحصیل رشته برق قدرت. عاشق طراحی در زمینه برق ، سایت و همچنین کد نویسی به زبان php هستم. امیدوارم بتونم دانشی رو که دارم از طریق آی میتران به اشتراک بذارم.

ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
کد امنیتی