آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوتوب فونت انتظار

وب فونت انتظار

سلام وقت بخیر

امروز برای شما یک فونت زیبا با نام انتظار در نظر گرفته ایم. از این فونت برای زیبا سازی نوشته های سایت و یا وبلاگ خود می توانید استفاده نمایید. شما می توانید این فونت را دانلود کرده و در پروژه خود استفاده نمایید، در صورتیکه شما وبلاگ دارید و می خواهید از این فونت استفاده نمایید اما محلی برای آپلود ندارید یا ترس از اینکه آپلود سنتر جمع آوری شود ما این کار را برای شما آسان کرده ایم کافیست فایل css.  زیر را در هد (head) وبلاگ خود قرار دهید و از این سرویس آسوده خاطر استفاده نمایید.

آموزش استفاده از این سرویس را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

<link href="http://imitran.ir/cdn/fonts/fonts.css?family=Entezar" rel="stylesheet" >

نکته مهم : اگر از سرویس فونت گوگل استفاده می کنید در جریان باشید که این سرویس گاه برای ایرانی ها با سرعت پایین لود می شود.


آموزش نحوه استفاده از این فونت :

برای اینکار ابتدا کدهای وبلاگ خود را باید ویرایش کنید. برای این کار در قسمت ویرایش قالب کلیک نمایید. چون سرویس های وبلاگدهی مختلف هستند نمی توان همگی آنها را تک تک توضیح داد اما با کمی با هوش و حرفه ای باشید می توانید به کدهای قالب دست پیدا کنید.

پس از دستیابی به کدهای وبلاگ ابتدا تکه کد

را پیدا کنید و سپس آدرسی سرویسی که به شما داده ایم را قرار بدهید. حال به سراغ فایل css. قالب خود بروید و هرجایی که دوست دارید فونت را استفاده نمایید کد font-family:Entezar; را وارد کنید. بعنوان مثال می خواهید عنوان وبلاگ یا سایت شما از این فونت استفاده شود، برای این کار سلکتور کلاس یا آیدی عنوان را پیدا کنید و سپس کد font-family:Entezar; را وارد کنید اگر فایل css. را ذخیره کنید و وبلاگ خود رفرش نمایید می بینید که فونت عنوان وبلاگ شما به انتظار تغییر می کند.

اگر شما قابلیت ویرایش فایل css. خود را ندارید تکه کد زیر را بعد از تگ قرار بدهید :

دقت داشته باشید عنوان شما بایستی حتماً داخل تگ h1 باشد.

دقت داشته باشید کدهای زیر بایستی حتما با استفاده از شناسه style وارد شوند.

 
 h1
   {
    font-family:Entezar;
   }

 

مشاهده دمو
گالری تصاویر مربوط به وب فونت انتظار

pic

حجم فایل: [ 273KB ]
فرمت : zip
پسورد فایل : imitran.ir

مهران ایمانی هستم فارغ التحصیل رشته برق قدرت. عاشق طراحی در زمینه برق ، سایت و همچنین کد نویسی به زبان php هستم. امیدوارم بتونم دانشی رو که دارم از طریق آی میتران به اشتراک بذارم.

ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
کد امنیتی