آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

ماژول 10 کاربر اخیر آپادانا

ماژول 10 کاربر اخیر آپادانا

سلام وقت بخیر
توی آرشیو که گشت میزدم یه ماژول قدیمی به چشمم خورد، ماژولی که توی یک بلوک 10 عضو اخیر سایت به همراه تعداد بازدیدشون رو نشون میده.
گفتم توی سایت منتشر کنم شاید نیاز یکی از دوستان رو برطرف کنه.

این ماژول رو kazem68n نوشته و از طریق آی میتران منتشر شده است.


بریم برای مطالعه کامل

آپدیت ماژول حدیث آپادانا

آپدیت ماژول حدیث آپادانا

سلام وقت بخیر

یک ماژولی به نام حدیث قبلا توسط آقای محمد زنگنه طراحی شده بود.کاربر عزیز جناب آقای حمید یک سری تغییرات بروی این ماژول اعمال کردند که این ماژول به صورت کد اسکریپت اجرا نشود و در عوض به صورت متن اجرا شود  طبیعتاً کم حجم  تر شده و در ضمن چون تعداد  کدهای اسکریپت برای سئو بد می باشد و این کار باعث می شود که یک کد اسکریپت کمتر شود.

جناب آقای حمید زحمت کشیدن و حتی اطلاعات نویسنده و کپی رایتش رو عوض نکردن.

از زحمات ایشان در راستای کمک به همیار آپادانا بسیار فراوان تشکر می کنیم. امیدواریم دوستان دیگر هم در راستای پیشرفت آپادانا به ما کمک کنند.


بریم برای مطالعه کامل

ماژول اطلاعیه مدیریت محتوای آپادانا

ماژول اطلاعیه مدیریت محتوای آپادانا

سلام وقت بخیر

ماژول اطلاعیه آپادانا

در این ساعت برای شما ماژول اطلاعیه آپادانا رو آماده کرده ایم. با استفاده از این ماژول یک بخش در سایت خود بعنوان اطلاعیه راه اندازی کنید. اطلاعیه ها قابلیت دریافت کامنت رو دارند. از کاربردهای این ماژول برای سایت های دانشگاهی، شرکتی و ... می باشد. برای مثال هنگام تعطیلی کلاس در دانشگاه، ساخت بخش جدید در شرکت یا آزمون استخدامی می توان اشاره کرد.

برای مشاهده ماژول های دیگر آپادانا رو همین لینک کلیک کنید.


بریم برای مطالعه کامل

ماژول سوالات متداول برای آپادانا

ماژول سوالات متداول برای آپادانا

سلام وقت بخیر

در این ساعت ماژول سوالات متداول آپادانا را که دوست عزیزمون بنام غریبه ای کوچک (فانوس تم) طراحی و برنامه نویسی کرده اند را در نظر گرفته ایم.

البته ما در همیار آپادانا قسمت ظاهر این ماژول را با کمی تغییر خدمت شما پست کرده ایم.

در نظر داشته باشید این ماژول برای نسخه 1.0.4 هماهنگ شده است. (در نسخه های قبلی بدون مشکل کار میکند).

ماژول سوالات متداول چیست؟

F.A.Q به معنی سوالات متداول می باشد. در واقع پرسش و پاسخ آنلاین است که به یک سری سوالات رایج کاربران در یک موضوع خاص در سایت پاسخ می دهد.

F.A.Q به افرادی که دنبال یک مطلب خاص دارای سوالاتی می باشند کمک می کند تا بصورت کلی با تمام سوالات مطرح شده در آن زمینه آشنا و به پاسخ های داده شده به هر یک از آنها دسترسی داشته باشند.

وب سایت ها اغلب قبل از آنکه کاربران سوالات خود را مطرح نمایند آنها را به پرسش و پاسخ متداول (سوالات متداول) ارجاع می دهند، بدین صورت تعداد مراجعه کنندگان به پشتیبانی فنی سایت کاهش پیدا می کند.


بریم برای مطالعه کامل

ماژول گالری تصاویر حرفه ای آپادانا

ماژول گالری تصاویر حرفه ای آپادانا

سلام وقت بخیر

جای خالیه یک ماژول گالری تصاویر حرفه ای برای آپادانا احساس می شد. از این رو تصمیم گرفتیم این ماژول را برای این مدیریت محتوای ایرانی بسازیم.

این ماژول به گونه ای طراحی شده است که می توانید بی نهایت تصویر در آلبوم خود قرار دهید.

زمان ساخت آلبوم با چهار فیلد مواجه می شوید که اولین آن عنوان می باشد که نیازی به توضیح ندارد،دومین فیلد نام مستعار گالری یا آلبوم می باشد که در آدرس دهی آن استفاده خواهد شد، سومین موردتصویر اصلی گالری می باشد : این همان تصویری است که در صفحه اصلی گالری بصورت بند انگشتی نمایش داده خواهد شد و با کلیک بروی آن به درون آلبوم هدایت خواهید شد،چهارمین فیلد هم تعداد تصاویر را در برمی گیرد که با استفاده از کنترلر فیلد می توانید آنرا کم و زیاد کنید.

این ماژول تنها برای اعضای سایت در دسترس می باشد. برای دانلود ابتدا عضو شوید.


ماژول جدید بریم برای مطالعه کامل

ماژول اسلایدر برای آپادانا

ماژول اسلایدر برای آپادانا

سلام وقت بخیر

امروز پس از اندکی تاخیر ماژول اسلایدر آپادانا را برای شما آماده کرده ایم.

توسط این ماژول می توانید اسلایدر های زیبا و داینامیک برای سایت خود راه اندازی نمایید.

برای شخصی بلوک اسلایدر می توانید از آموزش شخصی سازی بلوک های آپادانا استفاده نمایید تا وابسته به بلوک های پیش فرض نباشد.


بریم برای مطالعه کامل