آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

سیستم های پست

سیستم های پست

سلام وقت بخیر

در این پست برای شما یک موضوع بسیار عالی که همیشه در رشته برق از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و بسیار حائز اهمیت می باشد را آماده کرده ایم. این مقاله برای اولین بار  در حوزه آنلاین توسط آی میتران برای شما آماده شده است. این فایل بصورت ورد و قابل ویرایش می باشد.

برای دستیابی به موضوعات این مقاله می توانید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

* همچنین از این مقاله بعنوان پروژه هم می توانید بهره ببرید.

** فونت مربوط به این فایل ورد در داخل پوشه زیپ موجود می باشد. پس از اکسترکت کردن فایل زیپ ابتدا فونت را نصب و سپس اقدام به باز کردن فایل ورد نمایید در غیر اینصورت فایل بهم ریخته نمایش داده خواهد شد.


بریم برای مطالعه کامل

گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی

گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی

سلام وقت بخیر

در این ساعت برای شما گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی را بصورت فایل ورد با قابلیت ویرایش که برای اولین بار در حوزه آنلاین توسط آی میتران می باشد آماده کرده ایم. این گزارش کار بصورت مصور برای شما آماده شده که تک تک این گزارش کارها توسط شخص بنده انجام شده و در حد توان بصورت دقیق آزمایش شده، منحنی های آن و مدارها توسط برنامه مالتی سیم رسم شده اند.

نتایج این گزارش کار با نتایج گزارش کارهای دیگر در آزمایشگاه تطبیق داده شده اند و تقریباً مقادیر یکسانی به دست آمده اند البته باید به این موضوع توجه داشت که مدارات دقیقاً یکسان بوده.

در ادامه مطلب می توانید به تیتر گزارش کارها دست بیابید.


بریم برای مطالعه کامل

کابل کشی و حفاری

کابل کشی و حفاری

سلام وقت بخیر

در این پست برای شما فایلی از کابل کشی و حفاری آماده کرده ایم. این فایل بصورت pdf. و مصور بوده که توسط شرکت توزیع برق شهرستان مشهد آماده سازی شده است.

در این فایل به همه جزییات بصورت کامل و ریز اشاره شده است. بعلت زیاد بودن تیترهای این فایل به تعداد اندکی از سر تیتر های این فایل اشاره می کنیم ان شا الله این فایل براتون مفید بوده باشد.


بریم برای مطالعه کامل

بنام خالق مهربانی

بنام خالق مهربانی

فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به شما شاد باش گفته و برایتان سالی سرشار از شادی، تندرستی و موفقیت آرزومندم. امیدواریم این سال برای شما و عزیزانتان سال دوستی، سال فراوانی و بی نیازی، کوشش و آرامش توام با دلخوشی باشد.

ان شاء الله تحت توجهات ذات اقدس الهی، پیروز، سرافراز و پایدار باشید.

 


برنامه نویس ناشی (تست امنیت پسورد)

برنامه نویس ناشی (تست امنیت پسورد)

سلام وقت بخیر

یک بحث کوتاه در رابطه با پسورد ، نحوه رمز گذاری و بازیابی آن در حوزه وب برای شما آماده کرده ایم.

البته می توانید به عنوان تجربه یک فرد برنامه نویس هم در نظر بگیرید.

این مطلب رو شاید برنامه نویس های حرفه ای در جریانش باشن پس نتیجه اینکه اگر بخونن یا نخونن به عهده خودشونه ولی دوستانی که تازه وارد حوزه وب و برنامه نویسی آن شده اند برایشان بسیار جالب انگیز و مفید خواهد بود.

فرض کنید پسوردتان را فراموش کرده اید!

شک ندارم تا کنون با محلی به نام پسوردام را فراموش کرده ام یا بازیابی گذر واژه مواجه شده اید و اینکه اگر این برنامه نویس یا شما چنین صفحه ای را ندیده باشید از محالات است. حال بگذریم.


بریم برای مطالعه کامل

ابزار محاسبه سیم پیچی ترانس آنلاین آی میتران

ابزار محاسبه سیم پیچی ترانس آنلاین آی میتران

سلام وقت بخیر

امروز ما مفتخریم ابزاری رو که در حوزه آنلاین کمتر به چشم دیده شده را برای شما رونمایی کنیم.

این ابزار محاسبات سیم پیچی را بصورت آنلاین برای شما در کسری از ثانیه انجام داده و نتایج رو به نمایش می گذارد. اما از آنجا که این ابزار نسخه 1 می باشد حتما مشکلاتی وجود خواهد داشت که ما آنرا ندیده ایم یا از کنار آن رد شده ایم اما اگر شما این مشکلات را دیدید حتما از طریق تماس با ما در میان بگذارید تا نسبت رفع آن اقدام کنیم به امید آنکه این ابزار روز به روز پیشرفت نماید.


علائم کنار آنتن موبایل

علائم کنار آنتن موبایل

سلام وقت بخیر

مطمئناً در این روز ها همه موبایل هوشمند دارند و با آن مشغول بازی، دانلود، مکالمه و ... هستند. افرادی که از داده های (اینترنت همراه) شبکه موبایل استفاده می کنند علائمی در کنار آنتن موبایل در بالای صفحه موبایل خود مشاهده می کنند، حال سوالی که پیش می آید این علائم نشانه چیست ؟

این علائم نشان از  سرعت دادها می باشد که در جاهایی که اینترنت همراه موجود می باشد بسته به آنتن شرکت سرویس دهنده متفاوت است و از G تا 4G در کشور ما، ایران ساپورت می شود.

حالا که فهمیدیم این علامت چیه ؟ از خودمون سوال میکنیم خب سرعت رو از کجا تشخیص بدیم؟؟

جواب این سوال در ادامه مطلب.


بریم برای مطالعه کامل