آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوتپروژه قفل رمز دیجیتال با امکانات پیشرفته

پروژه قفل رمز دیجیتال با امکانات پیشرفته

سلام وقت بخیر

پروژه قفل رمز دیجیتال با امکانات پیشرفته

امروز تصمیم گرفتیم پروژه قفل رمز دیجیتال با امکانات پیشرفته رو که توسط دوست عزیزمون سید محمود روستا آماده سازی شده است رو تقدیم حضور شما کنیم.

این پروژه با توجه به مدار پروتیوس آن توضیح داده می شود  وکد آن دارای خوانایی مناسب بوده و میتواند به عنوان یک روش مناسب در کد نویسی و به عنوان یک مرجع مناسب برای میکروکنترلر به زبان سی باشد. چون تقریباً خیلی از امکانات دستوری زبان سی از جمله اشاره گرها وساختارها و... درآن استفاده شده است.


برای دیدن پروژه های دیگر سری با این لینک بزنید

توضیح عملکرد مدار :

در این مدار ابتدا کلید EARLY_CODE رو میزنیم  چهار تا 0 توسط صفحه کلید وارد میکنیم (چون در قفل رمز باید کد از نوعEEPROME باشد ومتغیرها و آرایه  ایدوپیرام درابتدا با حداکثر نوع دادهای که برای آنها تعیین میکنیم پر میشوند پس در ابتدا توسط تابع EARLY_CODE به آن مقدار اولیه داده تا مدار آمادیه کارشود.  این تابع نیز می تواند به عنوان یک حالت کمکی برای موقعی که کد سیستم را فراموش کردیم برای برگرداندن سیستم به کد اولیه وتعیین دوباره کد جدید استفاده شود که در اصل باید کلید EArly_code رو درون سیستم تعبیه نکرد و از یک طریق مناسب از بیرون با وصل یک تکه جامپر یا هر وسیله دیگر به آن دسترسی پیدا کرد).

این متن اندکی از توضیحات می باشد برای مطالعه کامل، پروژه را دانلود نمایید.

سورس پروژه، فایل پروتئوس و توضیحات داخل فایل دانلودی می باشد.

این پروژه را برای اعضای سایت در نظر گرفتیم. عضویت در آی میتران کاملاً رایگان می باشد.

برای عضویت روی این لینک کلیک نمایید.

منبع این نوشته : نویسنده : سید محمود روستا


حجم فایل: [ 167KB ]
فرمت : .ZIP
پسورد فایل : imitran.ir

مهران ایمانی هستم فارغ التحصیل رشته برق قدرت. عاشق طراحی در زمینه برق ، سایت و همچنین کد نویسی به زبان php هستم. امیدوارم بتونم دانشی رو که دارم از طریق آی میتران به اشتراک بذارم.

ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
کد امنیتی