آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوتسمبل تیر بتنی

سمبل تیر بتنی

سلام وقت بخیر

اگر به تیرهای بتنی H دقت کرده باشید در پهلوی آنها یک شماره همانند 12/400 یا 12/600 و ... هک شده است آیا می دانید این شماره ها برای چه هک شده اند؟؟

جواب سوال شما بالا : شماره 12 ارتفاع تیر و شماره 600یا400 قدرت تحمل مکانیکی پایه یا تیر بتنی می باشد.

اما از آنجاییکه هر شی یا هر چیزی در رسم نقشه ها سمبل بخصوص خود را دارند، تیرهای بتنی H هم از این قضیه مستثنی یا بقول معروف جدا نیستند. ما در این پست برای شما سمبل تیرهای بتنی را آماده کرده ایم. با گشتی که در سطح اینترنت انجام دادیم این نماد ها را نیافتیم، به همین علت این پست رو برای شما آماده کردیم تا با سمبل تیرهای بتنی H آشنا شوید. دوستانی که رشته برق خصوصاً شاخه قدرت و الکتروتکنیک تحصیل می کنند یا کرده اند باید با سمبل انواع ابزار آلات رشته خود آشنا باشند. این سمبل در واحد طراحی خطوط فشار قوی و رسم فنی این رشته قابل استفاده است. پس توصیه ما در این است حتی برای یکبار هم که شده این سمبل ها را نگاه کرده و با آن آشنا شوید. در ادامه مطلب، پایین پست قسمت گالری سمبل تیر بتنی می توانید تصویر رو مشاهده کنید.

در پست های آینده درباره پایه های بتنی بیشتر توضیح خواهیم داد.


منبع این نوشته : از طراحی تا بهره برداری مولف مهندس بهرامی
دفتر شرکت کیمیانور افشان زنگان مهندس میرزاخانلو


گالری تصاویر مربوط به سمبل تیر بتنی

pic


مهران ایمانی هستم فارغ التحصیل رشته برق قدرت. عاشق طراحی در زمینه برق ، سایت و همچنین کد نویسی به زبان php هستم. امیدوارم بتونم دانشی رو که دارم از طریق آی میتران به اشتراک بذارم.

ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
کد امنیتی