آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوتجزوه آموزش ایمنی مسئولین ایمنی

جزوه آموزش ایمنی مسئولین ایمنی

سلام وقت بخیر

دقت داشته باشید که فرمت فایل بصورت pdf. می باشد.

مقدمه جزوه آموزش ایمنی مسئولین ایمنی

اکثر کارگاههای کشور از نوع کوچك و متوسط با تعداد کارگران کمتر از 25 نفر هستند و حوادث نیز اکثراً در این کارگاهها اتفاق میافتند. با گستردگی و افزایش تعداد کارگاههای سطح کشور و وجود محدودیتهای نظارت و کنترل ایمنی در محیط کار، لزوم بكارگیری مسئول ایمنی در این کارگاهها به منظور کشف خطرات پنهان، شرایط و اعمال نا ایمن محیط کار، بهبود شرایط محیط کار و کاهش حوادث در کمترین زمان بیش از پیش احساس میشود.
همچنین انجام اقدامات ایمنی همزمان با کار و بدون اتلاف وقت، جلب حداکثر مشارکت و همكاری بین کارگر و کارفرما و افزایش بهره وری و افزایش سود از مزایای مورد انتظار بكارگیری مسئولین ایمنی در کارگاههای سطح کشور میباشد.


در این راستا و در اجرای آیین نامه بكارگیری مسئولین ایمنی در کارگاه های سطح کشور و بر اساس شیوه نامه ابلاغ شده توسط معاون محترم روابط کار، به منظور ایجاد وحدت رویه و ساماندهی نظام آموزشی مسئولین ایمنی کارگاه ها، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، اقدام به تهیه کتابچه نموده است تا » آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار برای مسئولین ایمنی کارگاهها « حاضر تحت عنوان اصول و مفاهیم مربوط به ایمنی و سلامت نیروی کار، در دسترس شرکت کنندگان و مدرسان دوره های مربوطه قرار گیرد و بصورت هماهنگ در سراسر کشور با سرفصل و محتوای یكسان به مدت 40 ساعت
تدریس گردد.
امیدواریم که این کتابچه ویژه دوره آموزشی ایمنی و بهداشت کار، در کمك به کارفرمایان محترم و مسئولین ایمنی کارگاهها برای کاهش حوادث و بیماریهای ناشی از کار و افزایش بهره وری با بهبود شرایط محیط کار موثر باشد.

 

دقت داشته باشید برای دانلود این فایل از مرکز تحقیقات روی لینک که در کنار منبع نوشته شده است کلیک نمایید و سپس در صفحه باز شده در بخش لیست فایل ها روی لینک آبی کلیک نمایید و منتظر بمانید تا فایل دانلود شود.

منبع این نوشته : برای دیدن صفحه کلیک کنید

حجم فایل: [ 14.76MB ]
فرمت : .PDF
پسورد فایل : ندارد

مهران ایمانی هستم فارغ التحصیل رشته برق قدرت. عاشق طراحی در زمینه برق ، سایت و همچنین کد نویسی به زبان php هستم. امیدوارم بتونم دانشی رو که دارم از طریق آی میتران به اشتراک بذارم.

ارسال یک نظر جدید

نام شما
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
آدرس وبسایت
کد امنیتی   
 

trial-version