آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

دستورات انگولار

دستورات انگولار

با سلام و وقت بخیر

Angular CLI ابزاری برای رابط خط فرمان است که برای اولیه سازی ، توسعه ، داربست و نگهداری برنامه های زاویه ای استفاده می شود.

می توانید از طریق یک UI تعاملی یعنی کنسول زاویه ای ، از این دستورات به صورت مستقیم یا غیر مستقیم استفاده کنید.


بریم برای مطالعه کامل

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

در علم رایانه ، هوش مصنوعی (AI) ، که گاهی اوقات به عنوان هوش ماشین نیز خوانده می شود ، بر خلاف هوش طبیعی است که توسط انسان نشان داده می شود. کتابهای درسی پیشرو AI این زمینه را به عنوان مطالعه "عوامل هوشمند" تعریف می کنند: هر وسیله ای که محیط خود را درک کند و اقداماتی انجام دهد که شانس خود را برای دستیابی به موفقیت در اهداف خود به حداکثر برساند. به طور عرفانی ، اصطلاح "هوش مصنوعی" اغلب برای توصیف ماشینها (یا رایانه ها) استفاده می شود که از عملکردهای "شناختی" که انسان با ذهن انسان در ارتباط است ، مانند "یادگیری" و "حل مسئله" تقلید می کنند.

هرچه ماشینها به طور فزاینده ای توانایی بیشتری پیدا می کنند ، وظایف در نظر گرفته شده که به "هوش" نیاز دارند ، اغلب از تعریف هوش مصنوعی حذف می شوند ، پدیده ای به نام اثر هوش مصنوعی شناخته می شود.  به عنوان مثال ، تشخیص شخصیت نوری اغلب به دلیل تبدیل شدن به یک فناوری معمول ، از مواردی که در نظر گرفته می شود AI است ، مستثنی است.  قابلیت های ماشین مدرن که عموماً به عنوان AI طبقه بندی می شوند شامل درک موفقیت آمیز گفتار انسان ، رقابت در بالاترین سطح در سیستم های بازی استراتژیک (مانند شطرنج و برو) ،  اتومبیل های مستقل ، مسیریابی هوشمند در شبکه های تحویل محتوا و شبیه سازی های نظامی است. .


بریم برای مطالعه کامل

آموزش دستورات زبان C

آموزش دستورات زبان C

با سلام و وقت بخیر

* برنامه نویسی دستورات اساسی برای نوشتن یک برنامه C

* برنامه C ساده با خروجی و توضیح

*مراحل نوشتن برنامه های C و دریافت خروجی * ایجاد ، تدوین و اجرای یک برنامه C

* نحوه نصب کامپایلر C و IDE برای اجرای کدهای برنامه نویسی C * ساختار اساسی یک برنامه C

* برنامه C نمونه ای برای مقایسه همه بخش ها * توضیحات مربوط به هر بخش از برنامه C

* برنامه های C (برای دریافت برنامه های C بیشتر اینجا را کلیک کنید) با تعریف و خروجی - برنامه C برای شماره Prime ، Factorial ، سری فیبوناچی ، Palindrome ، تعویض 2 عدد با متغیر دما و بدون متغیر دما ، برنامه ماشین حساب نمونه و برنامه برنامه بانکی نمونه و غیره


بریم برای مطالعه کامل

چگونه داخل کیس خود را تمیز کنیم؟

چگونه داخل کیس خود را تمیز کنیم؟

با سلام و وقت بخیر

چگونه داخل کیس خود را تمیز کنیم؟

گرما بدترین دشمن کامپیوتر شما است. با گذشت زمان ، گرد و غبار در داخل کامپیوتر شما می تواند راندمان خنک کننده آن را تضعیف کند ،

در نتیجه طول عمر کوتاه تر برای اجزای رایانه شما باشد. برای کمک به خنک نگه داشتن رایانه ، هر 6 تا 12 ماه داخل کامپیوتر خود را تمیز کنید


بریم برای مطالعه کامل

نحوه نصب ویندوز 10

نحوه نصب ویندوز 10

سلام و وقت بخیر

نحوه نصب ویندوز 10

 با استفاده از این ابزار ، تمام برنامه هایی که به طور استاندارد با ویندوز همراه نیستند ، از جمله سایر برنامه های Microsoft مانند Office ، حذف خواهد شد.

همچنین بسیاری از برنامه های نصب شده توسط سازنده رایانه شخصی شما مانند برنامه های سازنده شما ، برنامه های پشتیبانی و درایورها را حذف می کند.

شما نمی توانید برنامه های حذف شده را بازیابی کنید و اگر می خواهید آنها را نگه دارید بعداً دوباره آنها را دوباره نصب کنید.


بریم برای مطالعه کامل

تغییر استایل پست ها در یک حلقه

تغییر استایل پست ها در یک حلقه

سلام و وقت بخیر

آموزش تغییر استایل پست ها در یک حلقه

مدتی پیش قالب های خبری رو نگاه میکردم تا شاید بتونم ازشون در طراحی ها ایده بگیرم. تو بعضی قالب ها دیدم که از یک دسته بندی خاص، 4 عکس نمایش میده اما یک عکس بزرگ و بقیه با استایل متفاوت و کوچکتر هستن، هر چقدر دنبال این موضوع در زمینه برنامه نویسی رفتم متوجه نشدم. از چند شخص برنامه نویس هم که سوال کردم یا نتونستن منظورم رو بفهمن یا اینکه فهمیدن و بلد نبودن. به هرحال با تلاش فراوانی که کردم تونستم این مشکل رو برطرف کردم.

از اون جاییکه احساس کردم دوستانی مثل من در این موضوع تفکر کرده و به نتیجه نرسیدن این بحث رو به اشتراک بزارم شاید به دردشون بخوره. این موضوع به قدری ساده و پیش پا افتاده هست که بعد از مطالعه موضوع به عمق سادگی اون پی خواهید برد.


بریم برای مطالعه کامل

چگونه یک درایو داخلی دوم را به رایانه اضافه کنیم؟

چگونه یک درایو داخلی دوم را به رایانه اضافه کنیم؟

سلام و وقت بخیر

یکی از مشکلات امروز بیشتر کاربران کمبود فضا کامپیوتر آنها می باشد که در آخر مجبور به خریدن هاردهای اکسترنال می شوند که نصب به هارد کامیپوتر کمی گران تر است.  می خواهیم به به شما کاربران عزیز یاد دهیم که چگونه یک رایو داخلی دوم را به رایانه اضافه کنید؟

شما نمی توانید یک درایو داخلی دوم را به لپ تاپ یا نت بوک اضافه کنید.

آنها خیلی کوچک هستند یک دیسک سخت داخلی دوم یک کامپیوتر قدرتمند است که برای رایانه های رومیزی اختصاص داده شده است.

برخی حتی می توانند سه یا چهار درایو اضافی را نگه دارند.


بریم برای مطالعه کامل