آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

گزارش کار آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک

گزارش کار آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک

سلام وقت بخیر

امروز در آی میتران برای شما گزارش کار آز هیدرولیک و پنوماتیک را آماده کرده ایم که قالب این گزارش فایل ورد با قابلیت ویرایش می باشد. این گزارش در شش فایل جداگانه گردآوری شده است که در ابتدا هدف آزمایش آورده شده و سپس به شرح آزمایش پرداخته و در نهایت مدار آن با استفاده از نرم افزار مخصوص (فستو ) ترسیم شده است.

در کنار این گزارش کار یک مقاله با عنوان شیرهای هیدرولیک هم وجود دارد که در آن به انواع شیر ها اشاره شده است و می تواند برای آشنایی با شیرهای هیدرولیک مفید واقع گردد.

برای دستیابی به عناوین گزارش کار لطفاً به ادامه مطلب مراجعه گردد.


بریم برای مطالعه کامل

گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی

گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی

سلام وقت بخیر

در این ساعت برای شما گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک عمومی را بصورت فایل ورد با قابلیت ویرایش که برای اولین بار در حوزه آنلاین توسط آی میتران می باشد آماده کرده ایم. این گزارش کار بصورت مصور برای شما آماده شده که تک تک این گزارش کارها توسط شخص بنده انجام شده و در حد توان بصورت دقیق آزمایش شده، منحنی های آن و مدارها توسط برنامه مالتی سیم رسم شده اند.

نتایج این گزارش کار با نتایج گزارش کارهای دیگر در آزمایشگاه تطبیق داده شده اند و تقریباً مقادیر یکسانی به دست آمده اند البته باید به این موضوع توجه داشت که مدارات دقیقاً یکسان بوده.

در ادامه مطلب می توانید به تیتر گزارش کارها دست بیابید.


بریم برای مطالعه کامل