آی میتران

تجربه یک آنلاین متفاوت

دستورات انگولار

دستورات انگولار

با سلام و وقت بخیر

Angular CLI ابزاری برای رابط خط فرمان است که برای اولیه سازی ، توسعه ، داربست و نگهداری برنامه های زاویه ای استفاده می شود.

می توانید از طریق یک UI تعاملی یعنی کنسول زاویه ای ، از این دستورات به صورت مستقیم یا غیر مستقیم استفاده کنید.


بریم برای مطالعه کامل

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

در علم رایانه ، هوش مصنوعی (AI) ، که گاهی اوقات به عنوان هوش ماشین نیز خوانده می شود ، بر خلاف هوش طبیعی است که توسط انسان نشان داده می شود. کتابهای درسی پیشرو AI این زمینه را به عنوان مطالعه "عوامل هوشمند" تعریف می کنند: هر وسیله ای که محیط خود را درک کند و اقداماتی انجام دهد که شانس خود را برای دستیابی به موفقیت در اهداف خود به حداکثر برساند. به طور عرفانی ، اصطلاح "هوش مصنوعی" اغلب برای توصیف ماشینها (یا رایانه ها) استفاده می شود که از عملکردهای "شناختی" که انسان با ذهن انسان در ارتباط است ، مانند "یادگیری" و "حل مسئله" تقلید می کنند.

هرچه ماشینها به طور فزاینده ای توانایی بیشتری پیدا می کنند ، وظایف در نظر گرفته شده که به "هوش" نیاز دارند ، اغلب از تعریف هوش مصنوعی حذف می شوند ، پدیده ای به نام اثر هوش مصنوعی شناخته می شود.  به عنوان مثال ، تشخیص شخصیت نوری اغلب به دلیل تبدیل شدن به یک فناوری معمول ، از مواردی که در نظر گرفته می شود AI است ، مستثنی است.  قابلیت های ماشین مدرن که عموماً به عنوان AI طبقه بندی می شوند شامل درک موفقیت آمیز گفتار انسان ، رقابت در بالاترین سطح در سیستم های بازی استراتژیک (مانند شطرنج و برو) ،  اتومبیل های مستقل ، مسیریابی هوشمند در شبکه های تحویل محتوا و شبیه سازی های نظامی است. .


بریم برای مطالعه کامل

آموزش دستورات زبان C

آموزش دستورات زبان C

با سلام و وقت بخیر

* برنامه نویسی دستورات اساسی برای نوشتن یک برنامه C

* برنامه C ساده با خروجی و توضیح

*مراحل نوشتن برنامه های C و دریافت خروجی * ایجاد ، تدوین و اجرای یک برنامه C

* نحوه نصب کامپایلر C و IDE برای اجرای کدهای برنامه نویسی C * ساختار اساسی یک برنامه C

* برنامه C نمونه ای برای مقایسه همه بخش ها * توضیحات مربوط به هر بخش از برنامه C

* برنامه های C (برای دریافت برنامه های C بیشتر اینجا را کلیک کنید) با تعریف و خروجی - برنامه C برای شماره Prime ، Factorial ، سری فیبوناچی ، Palindrome ، تعویض 2 عدد با متغیر دما و بدون متغیر دما ، برنامه ماشین حساب نمونه و برنامه برنامه بانکی نمونه و غیره


بریم برای مطالعه کامل